Anlaşmalı Kurumlar

Merkezimizin SGK (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı), özel sağlık sigortaları, kamu kurumları ve diğer özel kuruluşlar ile anlaşması bulunmaktadır. Anlaşmalı kurum dâhilinde muayene olabilmek için yapılan anlaşmanın içeriğine göre uygulamalarımız mevcuttur. Bu bölümde anlaşmalı kurumların yer aldığı detaylı listeyi görebilirsiniz. Daha fazla bilgi alabilmek için çağrı merkezi telefonlarımızdan merkezimize ulaşabilirsiniz.

Kamu Sigortaları

Sosyal Güvenlik Kurumu (SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı) uygulaması gereği, TC Kimlik Numaralı Nüfus Cüzdanınız ile kayıt işlemleriniz gerçekleştirilir. Muayenede; emeklilerden ve çalışanlardan Sağlık Uygulama Tebliği'nde belirtilen oranlarda fark ücreti alınmaktadır. Diğer uygulamalarda; yine Sağlık Uygulama Tebliği'nde belirtilen oranlarda fark ücreti alınmaktadır.

Diğer Anlaşmalı Kurumlar

Anlaşmalı diğer kurumlardan gelen hastalar Kurum Kimlik Kartı ve/veya Sevk Kağıdı ile TC Kimlik Numaralı Nüfus Cüzdanı ile başvurmalıdır. Sevk Kağıdı ile başvurulduğu zaman sevkinizin süresi kurumunuz tarafından belirlenmektedir. Anlaşmalarımız SUT ve TTB üzerinden yapılmakta olup, kurumun özelliğine göre farklılık göstermektedir. SGK kapsamında olan hizmetlerde fark ücretini anlaşmalı fiyatlar üzerinden, hasta kendi öder veya anlaşmalı kuruma fatura edilir. SGK kapsamında olmayan anlaşmalı kurumlarda da TTB üzerinden anlaşılan fiyatlar üzerinden uygulamalar yapılır.

Copyright Maya Göz | 2024 | Tüm Hakları Saklıdır.
SİTE İÇERİĞİ SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TANI VE TEDAVİ İÇİN LÜTFEN DOKTORUNUZA BAŞVURUNUZ.