Hasta Kabul

Merkezimize geldiğinizde; kimlik bilgilerinize göre HBYS (Hastane Bilgi Yönetim Sistemi) programında kaydınız açılacaktır (vermiş olduğunuz iletişim bilgilerinizin -adres, ev/cep telefonu, mail vs.- güncel olması sizinle sonrasında iletişime geçmemiz açısından önemlidir).

Eğer Kamu Sigortaları (SGK; SSK, bağ-kur, emekli sandığı, devlet memuru) kapsamında ve 12-75 yaş aralığında iseniz kayıt işleminizden önce Avuç İçi Okuma işlemi yapılacak, ardından provizyon alınacaktır. Onay alınamaması durumunda cari fiyatlarımızdan hizmet bedeli sizden tahsil edilecektir. Bu durumda tetkiklerden de ücret alınmaktadır.

Anlaşmalı olduğumuz Özel Sağlık Sigortası olan hastalarımızın muayene ve tetkikleri için bağlı bulunan özel sağlık sigortasından provizyon alınmaktadır. Onay vermemesi durumunda anlaşmalı fiyatlardan hizmet bedeli yine sizden tahsil edilmektedir.

Anlaşmalı olduğumuz Kurumlar'dan gelen hastalarımız kurum kimlik kartı veya kurum tarafından verilen sevk kâğıdı ile gelmelidirler. Kurum ile yapılmış olan anlaşmanın içeriğine göre ödeme şekli ve uygulamalar Hasta Kabul Bankosundan öğrenilebilir.

Kayıt esnasında bağlı olduğunuz sosyal güvencenize göre (SGK, özel sağlık sigortası, anlaşmalı kurum vs.) katılım payı ve hizmet bedeli sizden tahsil edilmektedir. Özel olarak gelen hastalar MAYAGÖZ cari fiyatlar üzerinden değerlendirmeye alınacaktır. Hasta Kabul bankosundan gerekli olan ücretler hakkında bilgi alınabilir.

Kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra muayene öncesi ölçüm işlemi için yönlendirileceksiniz.

Copyright Maya Göz | 2024 | Tüm Hakları Saklıdır.
SİTE İÇERİĞİ SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. TANI VE TEDAVİ İÇİN LÜTFEN DOKTORUNUZA BAŞVURUNUZ.